Складіть квадратне рівняння яке має корені 1 і 3


Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Ксюша.

Ответ:

х^2-4х+3=0

Объяснение:

х1=1. х2=3

х1+х2=1+3=4

х1*х2=3

х^2-4х+3=0