Обчисліть перший член геометричної прогресії , якщо b³=4 , a b⁴=2​


Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянцева Таня.
Q=b4:b3=1/2 або 0,5
b3=b1*q2
2=b1*0,25
b1=8