Функцію задано формулою у = 0,5х + 2. Знайдіть значення функції при х = - 4.


Ответы на вопрос

Отвечает Лис Марат.

Ответ:

у =  0,5х + 2=у =  0,5(-4) + 2=-2+2=0

Объяснение:

зделай лучшим пж