2. Виписати перший член і різницю арифметичної прогресії 1,2; 2,4;3,6....​


Ответы на вопрос

Отвечает Кабакова Кристина.

Ответ:

а1=1,2; d=1,2

Объяснение:

Різниця прогресії позначається як d

це число яке додається кожен раз тобто 1,2+1,2=2,4+1,2=3,6 і так до нескінченності

отже щоб знайти d треба 2,4-1,2=1,2