Знайдіть знаменник геометричної прогресії, та b6, якщо b1=1 b2=2


Ответы на вопрос

Отвечает Ветров Тёма.

Ответ:

q = b2/b1 = 2

b6 = 1 * 2⁵ = 32

Ответ 32