Знайдіть формулу n-го члена арифметичної прогресії 1, 4, 7, 10


Ответы на вопрос

Отвечает Ломакина Кристина.

Ответ:

Объяснение:

an = a1 + d(n – 1)     n=4

10=1+3d

3d=10-1

d=9/3=3

d=3