1. Випишіть ірраціональні числа 3,5; 0,(17);√2 ; –4,5; 0; 1,121121112…; 2. Порівняйте числа: а) –

√5 і –√2; б) 0,(23) і 0,23; в) π і 3,14. 3. Розв’яжіть рівняння: а) х2 + 6 = 0; б) х2 – 8 = 0.-4

Ответы на вопрос

Отвечает Харевский Макс.

Ответ:

1. 0,(17) ,1,121121112...

2. -√5 <–√2;

0.(23)>0.23

π>3,14

3. x^2+6=0

x^2=6

x=√6

x^2-8=0-4

x^2=4

x=2