Нехай x1 та x2 - корені квадратного рівнянняx x²+7x-8=0. обчисліть x1+x2​


Ответы на вопрос

Отвечает Овчинникова Лера.

х²+7х-8=0

D=49+32=81

x1=(-7-9)/2= -8

x2=(-7+9)/2= 1

x1+x2 = -8+1 = -7

Ответ: -7.