Одна зі сторон трикутника дорівнює 24,см друга сторона на 18 см більша за першу, а третя сторона у

2 рази менша від другої. Знайдіть периметр трикутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Луранов Антон.

Ответ:

87 см

Объяснение:

1) Оскільки перша сторона дорівнює 24, а друга на 18 см більша за першу, то друга сторона дорівнює 24+18=42 см.

2) Третя сторона вдвічі менша за другу, тобто третя сторона дорівнює 42:2=21 см.

3) Периметр трикутника визначається за формулою P=a+b+c

То P=24+42+21=87 см