Одна зі сторін трикутника дорівнює 48 см, друга сторона у 2 рази більша за першу, а третя сторона

на 17 см менга від другої. Знайдіть периметр трикутника.

Ответы на вопрос

Отвечает Бекбаев Сапар.

перша сторона = 48 см

друга сторона = 48×2 = 96 см

третя сторона = 96-17 = 79 см

Периметр трикутника = 48+96+79 = 223 см