1) Знайдіть значення виразу 3,2а + а2, якщо а=6,8. 2) Значення змінної х є таким, що значення

виразу х2 – 7х + 3 дорівнює 5. Знайдіть значення виразу 2х2 – 14х + 3 помогите срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Дёмкина Светлана.

Ответ:

1) 3,2а+а2=а(3,2+2)

Якщо а=6,8, то а(3,2+2)=6,8(3,2+2)=6,8×6,4=43,52

Объяснение:

Друге не знаю