Розв'яжіть рівняння (5-х)/х=0. СРОЧНО ПЖЖ


Ответы на вопрос

Отвечает Епифанов Артём.

Ответ:

Объяснение:

x≠0

5-x=0

x=5

Отвечает Великий Миша.

Ответ:якщо х=0, то (5-х)/х= (5-0)/0

розв’язків немає оскільки на 0 ділити не можна

Объяснение: