Знайти координати середини відрізка АВ, якщо А(-3; -2), В(9; -2) *


Ответы на вопрос

Отвечает Цибаняк Ярослав.

Центр(3;0)

Объяснение:

х=ха+хb/2=-3+9/2=3

y=ya+yb=-2+(-2)/2=0