Знайди координати точки M - середини відрізка AB, якщо відомі координати точок A(8;6) і B(−5;−6).

Відповідь: Координати точки M=( : )

Ответы на вопрос

Отвечает Майоров Рауан.

 x_{m} =  \frac{ x_{a} +  x_{b}}{2}  \\ y_{m} =  \frac{ y_{a} +  y_{b}}{2}  \\ \\ x_{m} =  \frac{ 8 - 5}{2}   = 1.5\\y_{m} =  \frac{ 6 - 6}{2} = 0
Ответ: М(1.5; 0)