Сплав заліза та олова загальною масою 6 кг містить 85 % олова. Скільки заліза треба додати до

цього сплаву, щоб одержати новий сплав, що містить68 % олова?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пакин Рома.

Узнаем, сколько олова содержится в сплаве, 6*0.85=5.1/кг/

Добавим в новый сплав х кг железа, тогда масса нового сплава будет (6+х), отсюда уравнение. (6+х)*0.68=5.1

0.68х+4.08=5.1

0.68х=1.02; х=1.02/0.68=1.5

Ответ 1.5кг