А3. Решите уравнение: 1) -9 2) 9 2х -12=5x +15 3) - 27 4) 27 5) 8​


Ответы на вопрос

Отвечает Горбаченко Артём.

Ответ:

Объяснение:

Давайте розглянемо кожне із ваших запитів окремо і намагатимемося знайти розв'язки.

-9:

Це просто число -9, і воно є розв'язком рівняння x = -9.

9 2х - 12 = 5x + 15:

Розв'яжемо це рівняння:

Почнемо з перенесення всіх x на одну сторону і чисел на іншу сторону:

9(2x - 12) = 5x + 15.

Розгорнемо дужки:

18x - 108 = 5x + 15.

Тепер перенесемо всі члени з x на одну сторону, а числа на іншу сторону:

18x - 5x = 15 + 108.

Скоротимо подібні члени:

13x = 123.

Тепер поділимо обидві сторони на 13, щоб знайти значення x:

x = 123 / 13 = 9.

Отже, розв'язок рівняння - 9 2x - 12 = 5x + 15 є x = 9.

-27:

Це просто число -27, і воно є розв'язком рівняння x = -27.

27:

Це просто число 27, і воно є розв'язком рівняння x = 27.

8:

Це просто число 8, і воно є розв'язком рівняння x = 8.