B) 0,6(x-5) + 0,4(x+1)= 0,8(x+2) + 0,2(x-21) ПОМОГИТЕ СРООЧНООО ​


Ответы на вопрос

Отвечает Исмагилов Артем.

Ответ:

безліч розв'язків.

Объяснение:

0.6(x - 5) + 0.4(x + 1) = 0.8(x + 2) + 0.2(x - 21)

Спочатку виконаємо розподіл множників у дужках:

0.6x - 3 + 0.4x + 0.4 = 0.8x + 1.6 + 0.2x - 4.2

Тепер складемо подібні члени на лівій та правій стороні:

(0.6x + 0.4x) + (-3 + 0.4) = (0.8x + 0.2x) + (1.6 - 4.2)

1x - 2.6 = 1x - 2.6

Зверніть увагу, що ми отримали однакові вирази з обох сторін рівняння. Це означає, що рівняння не має однозначного розв'язку, і будь-яке значення x буде його розв'язком.

Отже, це рівняння є тотожнім і має безліч розв'язків.

Отвечает Зяблицев Данил.
А я шо знаю? Я из 1 класа °_°