Знайдіть дискримінант квадратного рівняння 3x2 - 2x - 5 = 0 A) -64 ; Б) 60 ; В) 64 ; Г) 19 ;


Ответы на вопрос

Отвечает Занковец Максим.
В)64
Д=(-2)^2 - 4 * 3 * (-5) = 4-(-60)=64