Запишіть три перших члени числової послідовності за формулою xn=2n²+3n-7


Ответы на вопрос

Отвечает Демидов Максим.

Ответ:

Объяснение:

x(n) = 2n²+3n-7
x(1) = 2*1²+3*1-7 = 2+3-7 = -2
x(2) = 2*2²+3*2-7 = 8+6-7 = 7
x(3) = 2*3²+3*3-7 = 18+9-7 = 20