Запишіть три перших члени числової послідовності, яка задана формулою сп = 2n-3n.


Ответы на вопрос

Отвечает Ижевский Стас.

Ответ: -1 ; -2 ; -3

Объяснение:

с1=2*1-3*1=-1

с2=2*2-3*2 =-2

с3=2*3-3*3 =-1