Якщо довжину прямокутника зменшити на 2 м, а ширину збільшити на 4 м, то його площа збільшиться на

12 м^2. Якщо ж кожну його сторону зменшити на 1 м, то площа початкового прямокутника зменшиться на 13 м^2. Знайдіть сторони даного прямокутника. ТЕРМІНОВО!

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Даша.

Ответ:

длина 8

ширина 6

Объяснение:

Пусть длина прямоугольника х, тогда ширина у, а площадь z. Поскольку

z=xy

(х-2)(у+4)=z+12

(x-1)(y-1)=z-13

можно составить систему

\left \{ {{xy=z} \atop {(x-2)(y+4)=z+12}}  \atop {(x-1)(y-1)=z-13}} }\right.

\left \{ {xy+4x-2y-8=xy+12}}  \atop {xy-x-y+1=xy-13}} }\right.

\left \{ {4x-2y=20|:2}}  \atop {-x-y=-14}} }\right.

-\left \{ {2x-y=10}}  \atop {-x-y=-14}} }\right.

\left \{ {3x=24}}  \atop {-x-y=-14}} }\right.

\left \{ {x=8}}  \atop {-8-y=-14}} }\right.

\left \{ {x=8}}  \atop {y=6}} }\right.