411. Довжина прямокутника на 2 см більша за його ширину. Якщо довжину збільшити на 2 см, а ширину

зменшити на 4 см,то площа прямокутника зменшиться на 40 см. Знайдіть по-чаткові довжину та ширину прямокутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Каменский Саша.

Ответ:

Довжина = 14 см

Ширина = 12 см

Объяснение:

Дано : довжина = 2 + х (см)

ширина = х (см)

Якщо довжина = 2 + 2 + х, а ширина = х - 4, то площа = (2 + х) · х - 40

Значить, (4 + х) · (х - 4) = (2 + х) · х - 40

4х - 16 + х² - 4х = 2х + х² - 40

-2х = -24

х = 12

Отже, довжина = 2 + 12 = 14 см

ширина = 12 см