Число a на 20% більше за число b 1. Знайдіть значення виразу 2. Знайдіть значення виразу


Ответы на вопрос

Отвечает Богометова Аня.

Ответ:

Объяснение:

а=b+0.2b=1.2b

\frac{a}{b} =1.2b/b=1.2

\frac{20*(1.2b)^{2} -4*1.2b*b}{2b^{2} } =\frac{28.8b^{2} -4.8b^{2} }{2b^{2} }=\frac{24b^{2} }{2b^{2} } =12