Знайти шістнадцятий член арифметичної прогресії і суму тридцяти перших членів, якщо перший член

дорівнює 10, а різниця дорівнює -4. напишіть з усім описанням​

Ответы на вопрос

Отвечает Перминов Саша.

Объяснение:

за формулою n-го члена арифметичної прогресії

an=a1+d(n-1)

a16=10+(-4)*15=10+(-60)= -50

Sn=a1+an/2*n

S30=10+(-50)/2*30= -40/15 = -8/3