Сума двох чисел 70,а їх різниця 28.Знайдіть ці числа.


Ответы на вопрос

Отвечает Людвикевич Арина.

Ответ:

x=49 y=21 :D

Объяснение:

x+y=70

x-y=28

x=28+y

28+y+y=70

2y=70-28

2y=42

y=21

x=28+21

x=49