відповідь знайдіть величину кожного з кутів, які утворюються при перетині двох прямих якщо усі кути

рівні між собою, сума двох з них дорівнює 84грудусів, різниця двох з них дорівнює 46 градусів сума трьох з них дорівнює 228 градусів

Ответы на вопрос

Отвечает Балабанова Ксюша.

Ответ:

1) х+х+46=84

2х=38

х=19

2) 84-19=65

3) 228-84=144

4) 360(сумма всіх кутів) -228=132

перевірка :

65+144+132+19=360

Відповідь 65,144,132,19