Скоротіть дріб: 2 − x---------------- 2 ( x − 2 ) і знайти його значення, якщо х = 12


Ответы на вопрос

Отвечает Рошташ Петя.

(2 - х) / 2(х - 2) =

= -(х - 2) / 2(х - 2) =

= -1 / (х - 2),

при х = 12:

-1 / (12 - 2) = -1 / 10 = -1/10   (или  -0,1)