Знайти точку перетину графіків рівнянь: 2х + у = 3 і 3х + у = 4


Ответы на вопрос

Отвечает Степанова Полина.

Ответ:

(1;1)

Объяснение:

1)2х+у=3           2)3х+у=4

у=-2х+3                у=-3х+4

х  0  1                     х    0    1

у  3   1                    у     4    1

дві прямі,які перетинаються в точках (1;1)