Найти Cos a? если Sin=-4/5.  п<a<3п/2


Ответы на вопрос

Отвечает Марсов Влад.
Сінус квадрат альфа плюс кисинус квадрат альфа дорівнює одиниці.
косинус квадрат альфа дорівнює корін квадратний 1-(-4.5).
косинус дорівнює 3шо ділится на 5. і по проміжку визнач знак.
Отвечает Гороховський Сєрий.
Тут нужно по основному тригонометрическому sin^2a+cos^2a=1:
cos=_+кв.кор 1-(-4/5)^2=_+кв.кор 1-16/25=_+ кв.кор 9/25=_+ 3/5
т.к угол принадлежит 3 ч, а cos 3 четверти <0, то cos= - 3/5