Знайти коефіцієнти p i q квадратного рівняння x2+px+q=0 якщо сума і добуток коренів рівняння

відповідно дорівнюють 7 і -44

Ответы на вопрос

Отвечает Ганчева Лена.

Ответ:

)))

Объяснение:

x^{2}+px+q=0

x1+x2=-p

x1*x2=q

x1+x2=7

x1*x2=-44

x^{2}-7x-44=0