Чому дорівнює вільний член квадратного рівняння X2 - 8X + 7 = 0


Ответы на вопрос

Отвечает Сапожникова Анастасия.

Объяснение:

x {}^{2}  - 8x + 7 = 0 \\

D = (-8)² - 4 * 1 * 7 = 64 - 28 = 36

x1 =  \frac{8 + 6}{2}  \\ x2 =  \frac{8 - 6}{2} \\  x1 = 7 \\ x2 = 1

~•~•~•ZLOY_TIGROVSKIY~•~•~•