Укажіть кількість точок екстремуму функції f(x)=(3x+1)^5


Ответы на вопрос

Отвечает Брыкова Валерия.
F(x)=(3x+1)^5

1)f'(x)=((3x+1)^5)'=5*(3x+1)⁴*(3x+1)'=
15*(3x+1)⁴

2)f'(x)=0
15(3x+1)⁴=0
3x+1=0
x=-1/3

3)f'(x)>0
15(3x+1)⁴>0
функция возрастает
нету экстремуми