Знайдіть перший член арифмітичної прогресії (An), якщо a2=81,a3=72


Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёв Арсений.

a₂=81, a₃=72, а₁ =?

а₁; а₂; а₃; ...

а₁; 81; 72; ... d = a₃ - a₂ =  72- 81 = -9

d = a₂ - a₁, ⇒ -9 = 81 - a₁, ⇒a₁ = 81 + 9 =90

Ответ: 90