Виконати піднесення до квадрата: (15+k²)², (m²-3n)²Буду благодарна


Ответы на вопрос

Отвечает Тыщенко Ксения.

(15+k²)²=225+30k²+k⁴

(m²-3n)²=m⁴-6m²n+9n⁴