Якому з наведених проміжків належать усі розв'язки рівняння

А.[-3;-2)Б.(2;4]В.[-4;-3)Г.[-5;-4)Д.[-2;2]

Ответы на вопрос

Отвечает Ашряпов Даня.
5^x/2=⁴√5/25
5^(x/2)=5^(1/4-2)
5^(x/2)/=5^(-7/4)
x/2=-7/4
x=-7/2
x=-3,5€[-4;-3)
x€B