Маємо квадратне рівняння: x2+9,9x−12,7=0 Вкажи суму та добуток коренів. x1+x2= x1⋅x2=


Ответы на вопрос

Отвечает Бағадий Ильдияра.

Объяснение:

 {x}^{2}  + 9.9x - 12.7 = 0 \\ x1 + x2 =   \frac{ - b}{a}  =  \frac{ - 9.9}{1}  =  - 9.9 \\ x1 \times x2 =  \frac{c}{a}  =  \frac{ - 12.7}{1}  =  - 12.7