Знайди перші чотири члени і 10-й член арифметичної прогресії (an), якщо загальна

формула an = 7n− 5.​

Ответы на вопрос

Отвечает Малясова Анна.

Ответ:

Объяснение:

a1=7*1-5=3

a2=7*2-5=9

a3=7*3-5=16

a4=7*4-5=23

a10=7*10-5=65