Вага шпака відноситься до ваги жайворонка як 5,5:2. а вага ластівки становить 75% ваги жайворонка і

на 7 грам менша від неї, визначити вагу указаних птахів

Ответы на вопрос

Отвечает Бычуткин Дмитрий.

Вага шпака 5,5х г, вага жайворонка 2х г, вага ластівки 0,75*2х=1,5х г. Маємо рівняння:

2х-1,5х=7

0,5х=7

х=14

Вага шпака 14*5,5=77 г, вага жайворонка 14*2=28 г, вага ластівки 14*1,5=21 г.