маса вантажівки без вантажу 2000кг. Сьогодні вантаж складає 80%від загальної ваги. на першій

зупинці з вантажівки зняли1/4 вантажу . Який відсоток складає тепер маса вантажу від загальної ваги ? допоможіть будьласка з поясненням

Ответы на вопрос

Отвечает Дементьев Костя.

1) 100%-80%=20% загальної ваги становить маса вантажівки без вантажу

2) 2000:20*100=10 000кг - маса вантажівки з вантажем

3) 10 000-2000=8 000кг - маса вантажу

3) 8000*1:4=2000кг - зняли вантажу на першій зупинці

4) 8000-2000=6000 кг - залишилось вантажу

5) 10 000-2000=8000 кг - загальна маса вантажівки з вантажем після першої зупинки

6) 6000:8000*100%=75% - складає тепер маса вантажу від загальної ваги

відповідь: 75%