При якому значенні a рівняння 5x^2-10x+a=0 має єдиний корінь?


Ответы на вопрос

Отвечает Высоченко Рина.
Відповідь: 5

Рівняння має єдиний корінь, якщо його дискримінант дорівнює 0.

5х²-10х+а=0

D=b²-4ac=(-10)²-4×5a=100-20a

100-20a=0, 20a=100, a=5