При якому значені к графік функції у=кх-5 проходить через точку А(3;7)


Ответы на вопрос

Отвечает Ефимкина Вика.

\displaystyle\bf\\A(3 \ ; \ 7) \  \  \ \Rightarrow \  \  \ x=3 \  \ ; \  \ y=7\\\\\\y=kx-5\\\\\\7=k\cdot 3-5\\\\\\7=3k-5\\\\\\3k=7+5\\\\\\3k=12\\\\\\k=12:3\\\\\\\boxed{k=4}

Отвечает Хакимова Алина.

Ответ:

Щоб функція y = kx - 5 проходила через точку A(3;7), потрібно підставити координати точки A у рівняння функції і знайти значення k:

7 = k * 3 - 5

Тепер розв'яжемо це рівняння для k:

7 + 5 = k * 3

12 = k * 3

Тепер розділимо обидві сторони на 3, щоб знайти значення k:

k = 12 / 3

k = 4

Отже, функція y = 4x - 5 проходить через точку A(3;7) при значенні k = 4.

Оцените пожалуйста :)