За 4 томика манги і 7 блокнотів заплатили 1500 грн. Скільки коштує 1 томика манги і 1 блокнот ,

якщо 3 томика манги дорожчі за 2 блокноти на 400 грн

Ответы на вопрос

Отвечает Большакова Вика.

Ответ:

4x+7y=1500|-3

3x-2y=400|4

-12x-21y=-4500

12x-8y=1600

-29x=-2900

x=100

y=-50