Поле прямокутної форми, що має розміри 500 м на 40 м, засіяли пшеницею. Скіль ки зерна, якщо на

10000 м² потрібно 250 кг зерна?​

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Відповідь:

Площа поля=500*40=20000м²

потрібно зерна= 20000*250/10000=500кг

Покрокове пояснення: