поле прямокутної форми , яке на плані з масштабом 1: 2500 має розміри 64 см Х 25 см, засіяли

пшеницею. Скільки пшениці витратили , якщо на 1 га висівали по 120 кг зерна?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
64 см = 0,64 м - розмір довжини поля в плані 
25см = 0,25 м - розмір ширини поля в плані масштаб становить  1: 2500значить реальні розміри сторін поля дорівнюють:реальна довжина поля = 0,64 м*2500 = 1600 м реальна ширина поля = 0,25 м*2500 = 625 мПлоща поля  = 1600 м* 625 м = 1 000 000 м² 

 Один гектар дорівнює 10 000 м², тому 
Площа поля  =  1 000 000/ 10 000 = 100 га

Якщо на 1 га висівали по 120 кг зерна, тоді для засіву100 га поля потрібно зарна:100 * 120 кг = 12 000 кг = 12 тонн
 
Відповідь: для засіву поля витратили пшениці 12 000 кг