после засіяли пшеницею і ячменм. Житомир засіяли 51 га поля, ячменм-на 17га менше,а пшениці засіяли

стільки, скільки житом і ячменем разом. знайди площу поля ​

Ответы на вопрос

Отвечает Кудина Даша.

Ответ:

170 га

Пошаговое объяснение:

1)51-17=34(га) Ячмень

2)51+34=85(га) Пшеница

3)51+34+85=170(га) Площадь поля