ДАМ 35 БАЛЛОВ корені х1 і х2 задовільняють умову х1=4х2. Знайдіть корені цього рівняння

х^2+ах+16=0

Ответы на вопрос

Отвечает Самайданов Егор.

Ответ:

1,\ 4\\\\-1,\ -4

Объяснение:

x_2=n\\x_1=4n\\\\\\(x-n)(x-4n)=0\\\\x^2-4nx-nx+16n^2=0\\\\x^2-5nx+16n^2=0\\\\\\16n^2=16\ \ \ |:16\\\\\\n=1\\\\x_1=4n=4\cdot1=4\\\\x_2=n=1\\\\\\n=-1\\\\x_1=4n=4\cdot(-1)=-4\\\\x_2=n=-1