Задача. Одна сторона трикутника у 3 рази менша за другу і на 5 см менша за третю. Знайти сторони

трикутника, якщо його периметр дорівнює 32см

Ответы на вопрос

Отвечает Хомяк Лиза.

Ответ:

5,8 см,  17,4 см,  8,8 см.

Объяснение:

Нехай перша сторона х см, тоді друга 3х см,  третя сторона х+3 см.

х+3х+х+3=32

5х=29

х=5,8

Перша сторона 5,8 см, друга сторона 5,8*3=17,4 см, третя сторона 5,8+3=8,8 см.