.Чи є прямою пропорційністю функція, яку задано формулок 4 1) y = -4x; 2) y = -4x + 2; 3) y = --; x

x 4) y = -4; 5) y = 6) у A pa​ срочно надо

Ответы на вопрос

Отвечает Дронкин Артём.

Ответ:

Пряма пропорційність між змінними x та y визначається рівнянням у вигляді y = kx, де k - константа. У такому випадку, якщо збільшити x вдвічі, то y також збільшиться вдвічі, і ця пропорційність може бути виражена однаковим множником (k) для всіх значень x.

Давайте розглянемо ваші функції:

y = -4x - Ця функція є прямою пропорційністю з коефіцієнтом -4. (Пряма пропорційність).

y = -4x + 2 - У цій функції також є пряма пропорційність з коефіцієнтом -4. (Пряма пропорційність).

y = -x/x - Ця функція спрощується до y = -1. У цьому випадку y не залежить від значення x, тобто немає прямої пропорційності. (Немає прямої пропорційності).

y = -4 - Ця функція також не залежить від x і має постійне значення -4, тобто немає прямої пропорційності. (Немає прямої пропорційності).

y = 6 - Аналогічно, ця функція не залежить від x і має постійне значення 6, тобто немає прямої пропорційності. (Немає прямої пропорційності).

Отже, прямою пропорційністю є лише перші дві функції: y = -4x і y = -4x + 2.