При якому значенні аргументу значення функції у = 3 - √хдорівнює -1? Завдання виконати письмово.

А)-4Б)4С)16Д)-16​

Ответы на вопрос

Отвечает Романенко Алиса.

Ответ:

Ответ: С

Объяснение:

y = 3 - \sqrt{16} = 3 - 4 = - 1