Знайдіть корінь рівняння ( − 3) ∙ ( + 7) − ( − 9) ∙ ( + 9) = 24 У відповідь запиши корінь рівняння

числом

Ответы на вопрос

Отвечает Трапезникова Александра.

Ответ:

x= -9

Объяснение:

(х-3) (х+7) - (х-9) (х+9)=24

(x²+4x-21)-(x²-81)=24

x²+4x-21-x²+81=24

4x+60=24

4x=24-60

4x= -36

x= -9